M.I.K Trading

M.I.K. Trading
M.I.K Trading
м.Київ,Лабораторний пров., 22, оф.36                 viber: (067) 232 9090  
тел.: 
(067) 466 2370

Комерційний відділ " MIK Trading " активно розширює свою партнерську мережу. Ми зацікавлені у співпраці з дизайн-студіями, будівельними організаціями, спеціалізованими салонами і іншими професіоналами світлотехнічного ринку по всій Україні.

Ми розуміємо, що конкуренція серед компаній, що займаються продажем світильників в умовах сучасного ринку - величезна, тому намагаємося надати нашим партнерам широкий асортимент якісних товарів за прийнятними цінами. Ми завжди допоможемо у виборі товару і готові гарантувати стабільні терміни виконання замовлень та поставок.

Наша стратегія - розвивати власні конкурентні переваги і пропонувати їх нашим клієнтам для розвитку їх роботи з кінцевим покупцем.

У взаємодії з партнерами ми прагнемо створити максимально комфортні умови для спільної роботи, і завжди відкриті для конструктивного діалогу.

Ми пропонуємо тільки якісні сучасні світлові рішення. Співпраця з відомими світовими виробниками дає нам можливість завжди бути в курсі модних тенденцій в дизайні та висвітленні.

Сподіваємося, що Ви зможете по достоїнству оцінити якість продукції і наших послуг, і поповните ряди партнерів , які віддали перевагу саме нашому асортименту.

Розвивайте свій бізнес разом з нами.